Δείτε επίσης
Πέμπτη, 19 Οκτωβρίου 2017, 9:33 pm
  1. ΑΓΓΕΛΑΙΝΑ ΣΟΦΙΑ (Κυκλάδων)
  2. ΓΚΑΣΤΑΡΗΣ ΠΑΥΛΟΣ Κοζάνη (Γρεβενών, Καστοριάς, Κοζάνης και Φλώρινας)
  3. ΓΩΓΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Χανιά (Ρεθύμνου και Χανίων)
  4. ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Λειβαδιά (Βοιωτίας και Ευβοίας)
  5. ΕΦΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Σέρρες (Κιλκίς και Σερρών)
  6. ΗΛΙΑΔΗΣ ΚΟΣΜΑΣ Λαμία (Ευρυτανίας, Φθιώτιδας και Φωκίδας)
  7. ΘΕΟΦΑΝΕΛΛΗΣ ΤΙΜΟΛΕΩΝ Μυτιλήνη (Λέσβου, Σάμου και Χίου)
  8. ΚΑΝΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ    Αθήνα – Β΄ Δ/νση Δ.Ε. Αθήνας (Β΄Αθήνας και  Ανατολικής Αττικής)
  9.  ΚΑΡΑΚΙΖΑΠΑΠΑΘΑΡΡΕΝΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΑ Ρόδο (Δωδεκανήσου) Αναπληρώνεται από τον κ. Θεοφανέλλη Τ. (λόγω ανάληψης καθηκόντων Προϊσταμένης Επιστημονικής & Παιδαγωγικής Καθοδήγησης Δ.Ε. Περ. Δ/νσης Εκπ/σης Νοτ. Αιγαίου.
  10. ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Λάρισα (Λάρισας και Καρδίτσας)
  11. ΚΟΤΙΝΗ ΙΣΑΒΕΛΛΑ Έδεσσα (Ημαθίας, Πέλλας και Πιερίας)
  12. ΚΩΤΣΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Τρίπολη(Αργολίδας, Αρκαδίας και Κορινθίας)
  13. ΛΑΔΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Πειραιά (Δ΄Αθήνας, Πειραιά  & Κυκλάδων)  NewsLetters Α΄ εξαμήνου 2012
  14. ΛΙΓΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Αθήνα  Γ΄ Δ/νση Δ.Ε. Αθήνας (Γ΄  Αθήνας και  Δυτικής Αττικής)
  15. ΜΑΝΟΥΣΑΡΙΔΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ    Θεσσαλονίκη – Δ/νση Δ.Ε. Ανατολικής Θεσ/κης (Ανατολική Θεσσαλονίκη και Χαλκιδικής)
  16. ΜΠΑΜΠΑΛΩΝΑ ΕΛΕΝΗ Καβάλα (Δράμας και Καβάλας)
  17. ΜΠΑΣΟΥΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ    Πρέβεζα (Θεσπρωτίας και Πρέβεζας)
  18. ΜΠΕΛΕΣΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Αθήνα – Α΄ Δ/νση Δ.Ε. Αθήνας (Α΄ Αθήνας)
  19. ΜΠΕΛΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ Ιωάννινα (Άρτας και Ιωαννίνων)
  20. ΜΠΙΡΜΠΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Πάτρα(Αχαΐας και Ηλείας)
  21. ΝΑΛΜΠΑΝΤΗ ΘΕΟΔΩΡΑ Αλεξανδρούπολη (Έβρου, Ξάνθης και Ροδόπης)
  22. ΠΑΝΣΕΛΗΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ηράκλειο (Ηρακλείου και Λασιθίου)
  23. ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ Μεσολόγγι (Αιτωλοακαρνανίας)
  24. ΠΟΛΥΜΕΡΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ Κέρκυρα (Ζακύνθου, Κέρκυρας, Κεφαλλονιάς και Λευκάδας)
  25. ΣΠΑΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ Καλαμάτα (Λακωνίας και Μεσσηνίας)
  26. ΣΤΑΧΤΕΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Βόλος (Μαγνησίας και Τρικάλων)
  27. ΤΖΕΛΕΠΗ ΣΟΦΙΑ Θεσσαλονίκη – Δ/νση Δ.Ε. Δυτικής Θεσ/κης (Δυτική Θεσσαλονίκη)

 

ΚΑΤΑΛΟΓΟΣ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΣΥΜΒΟΥΛΩΝ ΠΕ19  ANA ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ – ΕΔΡΑ 

ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΚΑΙ ΘΡΑΚΗΣ

  • Αλεξανδρούπολη: ΝΑΛΜΠΑΝΤΗ ΘΕΟΔΩΡΑ (Έβρου, Ξάνθης και Ροδόπης)
  • Καβάλα: ΜΠΑΜΠΑΛΩΝΑ ΕΛΕΝΗ (Δράμας και Καβάλας)

 ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

  • Θεσσαλονίκη - Δ/νση Δ.Ε. Ανατολικής Θεσ/νίκης: ΜΑΝΟΥΣΑΡΙΔΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ (Ανατολική Θεσσαλονίκη και Χαλκιδικής)
  • Θεσσαλονίκη - Δ/νση Δ.Ε. Δυτικής Θεσ/νίκης: ΤΖΕΛΕΠΗ ΣΟΦΙΑ Δυτική Θεσσαλονίκη)
  • Έδεσσα: ΚΟΤΙΝΗ ΙΣΑΒΕΛΛΑ (Ημαθίας, Πέλλας και Πιερίας)
  • Σέρρες: ΕΦΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (Κιλκίς και Σερρών)

 ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

  • Κοζάνη: ΓΚΑΣΤΑΡΗΣ ΠΑΥΛΟΣ  (Γρεβενών, Καστοριάς, Κοζάνης και Φλώρινας)

 ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

  • Βόλος: ΣΤΑΧΤΕΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (Μαγνησίας και Τρικάλων)
  • Λάρισα: ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (Λάρισας και Καρδίτσας)

ΗΠΕΙΡΟΥ

  • Ιωάννινα: ΜΠΕΛΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ Ιωάννινα (Άρτας και Ιωαννίνων)
  • Πρέβεζα: ΜΠΑΣΟΥΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (Θεσπρωτίας και Πρέβεζας)

ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ

ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ

  • Μεσολόγγι: ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ  (Αιτωλοακαρνανίας)
  • Πάτρα: ΜΠΙΡΜΠΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (Αχαΐας και Ηλείας)

ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ

  • Καλαμάτα: ΣΠΑΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ Καλαμάτα (Λακωνίας και Μεσσηνίας)
  • Τρίπολη: ΚΩΤΣΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ (Αργολίδας, Αρκαδίας και Κορινθίας)

ΑΤΤΙΚΗΣ

  • Αθήνα: Α΄ Δ/νση Δ.Ε. Αθήνας: ΜΠΕΛΕΣΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (Α΄  Αθήνας )
  • Αθήνα: Β΄ Δ/νση Δ.Ε. Αθήνας: ΚΑΝΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (Β΄Αθήνας και  Ανατολικής Αττικής)
  • Αθήνα: Γ΄ Δ/νση Δ.Ε. Αθήνας: ΛΙΓΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (Γ΄  Αθήνας και  Δυτικής Αττικής)
  • Πειραιάς: - Δ/νση Δ.Ε. Πειραιά: ΛΑΔΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (Δ΄Αθήνας, Πειραιά  & Κυκλάδων

ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ

  • Λαμία: ΗΛΙΑΔΗΣ ΚΟΣΜΑΣ (Ευρυτανίας, Φθιώτιδας και Φωκίδας)
  • Λειβαδιά: ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  (Βοιωτίας και Ευβοίας)

ΒΟΡΕΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ

ΝΟΤΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ

ΚΡΗΤΗΣ