Δείτε επίσης

Αιτωλακαρνανίας

Φ.1.1/ΚΔ11301 |5-1016

Παπαδάκης Σπυρίδων (με έδρα το Μεσολόγγι) ΠΕ19: ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ
Περιφέρεια αρμοδιότητας την περιοχή μετάθεσης Αιτωλοακαρνανίας με τα ακόλουθα σχολεία της
Περιφερειακής Ενότητας Αιτωλοακαρνανίας

Σχολεία αρμοδιότητας:

Γυμνάσιο Αιτωλικού, Γυμνάσιο Αντιρρίου, 1ο Γυμνάσιο Μεσολογγίου, 2ο Γυμνάσιο Μεσολογγίου, Εσπερινό Γυμνάσιο Μεσολογγίου και Λυκειακές Τάξεις, Γυμνάσιο Ευηνοχωρίου, 1ο Γυμνάσιο Ναυπάκτου, 2ο Γυμνάσιο Ναυπάκτου, 3ο Γυμνάσιο Ναυπάκτου, Ιδιωτικό Γυμνάσιο «Εκπαιδευτήρια Πάνου», Ιδιωτικό Λύκειο – Εκπαιδευτήρια Πάνου, Γυμνάσιο Νεοχωρίου, Γυμνάσιο Γουριάς, Γυμνάσιο Κατοχής, ΓΕΛ Αιτωλικού, 1ο ΓΕΛ Μεσολογγίου, 2ο ΓΕΛ Μεσολογγίου, ΓΕΛ Ευηνοχωρίου, 1ο ΕΠΑΛ Μεσολογγίου, 1ο ΓΕΛ Ναυπάκτου, 2ο ΓΕΛ Ναυπάκτου, ΓΕΛ Νεοχωρίου, 1ο ΕΠΑΛ Ναυπάκτου, 1ο ΕΠΑΛ Κατοχής, 1ο ΕΚ Μεσολογγίου, 1ο ΕΚ Ναυπάκτου, ΕΕΕΕΚ Ναυπάκτου, Ειδικό Επαγγελματικό Γυμνάσιο Μεσολογγίου. 1ο Γυμνάσιο Αγρινίου, 2ο Γυμνάσιο Αγρινίου, 3ο Γυμνάσιο Αγρινίου, 4ο Γυμνάσιο Αγρινίου, 5ο Γυμνάσιο Αγρινίου, 6ο Γυμνάσιο Αγρινίου, Μουσικό Σχολείο Αγρινίου, Εσπερινό Γυμνάσιο Αγρινίου, 7ο Γυμνάσιο Αγρινίου, Ιδιωτικό Γυμνάσιο «Παναγία Προυσιώτισσα», Γυμνάσιο Αγίου Κωνσταντίνου, Γυμνάσιο Καλυβίων, Γυμνάσιο Ματαράγκας, Γυμνάσιο Καινουργίου, Γυμνάσιο Παναιτωλίου, Γυμνάσιο Γαβαλούς, Γυμνάσιο Νεάπολης, Γυμνάσιο Παραβόλας, Γυμνάσιο Λεπενούς, 1ο ΓΕΛ Αγρινίου, 2ο ΓΕΛ Αγρινίου, 3ο ΓΕΛ Αγρινίου, 4ο ΓΕΛ Αγρινίου, 5ο ΓΕΛ Αγρινίου, 6ο Ημερήσιο ΓΕΛ Αγρινίου, Ιδιωτικό ΓΕΛ «Παναγία Προυσιώτισσα», ΓΕΛ Ματαράγκας, ΓΕΛ Παναιτωλίου, ΓΕΛ Γαβαλούς, ΓΕΛ Παραβόλας, 1ο ΕΠΑΛ Αγρινίου, 2ο ΕΠΑΛ Αγρινίου, Εσπερινό ΕΠΑΛ Αγρινίου, 1ο ΕΠΑΛ Μακρυνείας, 1ο ΕΠΑΛ Καινουργίου, 1ο ΕΚ Αγρινίου, ΕΕΕΕΚ Αγρινίου, Ειδικό Επαγγελματικό Γυμνάσιο Αγρινίου. 1ο Γυμνάσιο Αμφιλοχίας, Γυμνάσιο Λουτρού, Γυμνάσιο Κατούνας, ΓΕΛ Αμφιλοχίας, 1ο ΕΠΑΛ Αμφιλοχίας, ΓΕΛ Κατούνας. 1ο Γυμνάσιο Κανδήλας, 1ο Γυμνάσιο Βόνιτσας, 1ο Γυμνάσιο Μοναστηρακίου, Γυμνάσιο Αστακού, Γυμνάσιο Θέρμου, Γυμνάσιο Εμπεσού, Γυμνάσιο Μαλεσιάδας, Γυμνάσιο Παλαίρου, Γυμνάσιο Αγίου Βλασίου, Γυμνάσιο Φυτειών, ΓΕΛ Μύτικα, ΓΕΛ Αστακού, ΓΕΛ Βόνιτσας, ΓΕΛ Θέρμου, ΓΕΛ Εμπεσού, Λυκειακές Τάξεις Γυμνασίου Παλαίρου, Λυκειακές Τάξεις Γυμνασίου Φυτειών, 1ο ΕΠΑΛ Βόνιτσας.

Παιδαγωγική ΕυθύνηΦ.1.1/ΚΔ/11428/06-10-2016:

2οΓυμνάσιο Μεσολογγίου,2ο Γυμνάσιο Ναυπάκτου, 3ο Γυμνάσιο Ναυπάκτου,Γυμνάσιο Κατοχής, Γυμνάσιο Καλυβίων

Γυμνάσιο Παναιτωλίου, Γυμνάσιο & Λ.Τ. Παλαίρου, Γυμνάσιο & Λ.Τ. Φυτειών, 4οΓενικό Λύκειο Αγρινίου1οΕΠΑΛ Ναυπάκτου, ΕΠΑΛ Μακρυνείας,

ΕΠΑΛ Κατοχής, ΕΚ Μεσολογγίου, ΕΚ Ναυπάκτου. Ιδιωτικό Γυμνάσιο "Εκπαιδευτήρια Πάνου",

Ιδιωτικό Λύκειο - "Εκπαιδευτήρια Πάνου"

Σχ-Παιδ-Ευθ Σχολεία - Αποστάσεις ανά Δήμο/Πόλη

ΔΙΔΑΣΚΟΝΤΕΣ  ΓΥΜ - ΓΕΛ - ΕΠΑΛ 2015-2016