ΠΥΣΔΕ – Πρόσκληση Υποβολής Δηλώσεων Προτίμησης σε εναπομείναντα οργανικά και προσωρινά κενά

file icon doc

ΘΕΜΑ : Πρόσκληση Υποβολής Δηλώσεων Προτίμησης σε εναπομείναντα οργανικά και προσωρινά κενά

Καλούνται οι παρακάτω εκπαιδευτικοί οι οποίοι παρέμειναν στη διάθεση του ΠΥΣΔΕ να υποβάλλουν- εφόσον το επιθυμούν – νέα δήλωση προτίμησης σχολείων σύμφωνα με τα εναπομείναντα κενά του πίνακα:

file icon doc Διαβιβαστικό

ΠΥΣΔΕ – Τοποθετήσεις σε Οργανικά και Προσωρινά κενά

file icon doc

ΘΕΜΑ : Τοποθετήσεις σε Οργανικά και Προσωρινά κενά

Σας αποστέλλουμε πίνακα με τις προσωρινές και οριστικές τοποθετήσεις των εκπαιδευτικών σύμφωνα με την 19/26-06-2012 Πράξη του ΠΥΣΔΕ.

Οι τοποθετήσεις έγιναν με βάση τις αιτήσεις / δηλώσεις των εκπαιδευτικών και τη μοριοδότησή τους.

Τυχόν ενστάσεις μπορούν να κατατεθούν μόνο στη Διεύθυνση Δ.Ε. (Ερμού 70) ή με αποστολή φαξ στο 2610 243104 (και αυθημερόν επιβεβαίωση της παραλαβής) μέχρι την Πέμπτη 28 Ιουνίου, ώρα 11:00 π.μ.

Οι εκπαιδευτικοί που παρέμειναν στη διάθεση του ΠΥΣΔΕ θα κληθούν με το υπ’ αριθμ’ 4822/26-06-12 έγγραφο της Διεύθυνσης Δ.Ε. Αχαΐας – εφόσον το επιθυμούν – να υποβάλουν νέα δήλωση προτίμησης για τα εναπομείναντα κενά μόνο στη Διεύθυνση Δ.Ε. (Ερμού 70) ή με αποστολή φαξ στο 2610243104 (και αυθημερόν επιβεβαίωση της παραλαβής) μέχρι την Πέμπτη 28 Ιουνίου, ώρα 11:00 π.μ.

Όλοι οι εκπαιδευτικοί θα αναλάβουν υπηρεσία στα σχολεία τοποθέτησής τους την Παρασκευή 29 Ιουνίου

file icon doc Διαβιβαστικό  file icon xls πίνακας file icon xls ανακοινοποίηση πίνακα