Συγχαρητήριο μήνυμα της Διευθύντριας της Δ.Δ.Ε. προς τους εκπαιδευτικούς – Ευχές για Καλό Καλοκαίρι

Το διδακτικό έτος 2011-12 φθάνει στη λήξη του. Στις ιδιαίτερες συνθήκες που αντιμετωπίζουμε ως κοινωνία, η παιδεία είναι ένας τομέας μείζονος σημασίας και η συνεχής προσπάθεια βελτίωσης της ποιότητας του παρεχόμενου εκπαιδευτικού έργου πολύ σημαντική για το μέλλον των νέων και κατ΄ επέκταση της χώρας μας.

Ευχαριστώ όλους εσάς τους εκπαιδευτικούς που εργαστήκατε με συνέπεια, ήθος και αγάπη για τους μαθητές μας.

Ευχαριστώ επίσης και συγχαίρω όλους εσάς που συμμετείχατε με οποιαδήποτε ιδιότητα στις φετινές πανελλαδικές εξετάσεις. Το υψηλό αίσθημα ευθύνης με το οποίο ανταποκριθήκατε στα καθήκοντά σας και η άριστη συνεργασία μας συνέβαλαν καταλυτικά στην άψογη διεξαγωγή των εξετάσεων προς όφελος των μαθητών μας.

Σας εύχομαι  Καλό Καλοκαίρι.

Η ΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ Δ.Δ.Ε. ΑΧΑΪΑΣ

Ευγενία Πιερρή