Mη λειτουργία τηλεκπαίδευσης Τετάρτη 26-01

Σας ενημερώνουμε ότι σύμφωνα με την τελευταία ανακοίνωση του γενικού γραμματέα του ΥΠΑΙΘ δε θα πραγματοποιηθεί αύριο Τετάρτη τηλεκπαίδευση στις σχολικές μονάδες αρμοδιότητας μας για τις οποίες έχει ληφθεί απόφαση από τον αντιπεριφερειάρχη Αχαΐας να παραμείνουν κλειστές.
Για τη διενέργεια self-test , θα δοθούν νέες οδηγίες από το Υπουργείο Παιδείας και Θρησκευμάτων.

Λειτουργία Σχολικών Μονάδων Αχαΐας Τετάρτη 26-01-2022

Σας ενημερώνουμε ότι , σύμφωνα με την απόφαση του ΑΝΤΙΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗ ΑΧΑΪΑΣ , την οποία και σας διαβιβάζουμε , τα ΣΧΟΛΕΙΑ θα παραμείνουν κλειστά για  αύριο, ημέρα ΤΕΤΑΡΤΗ , 26-01-2022.

Η εκπαιδευτική διαδικασία θα πραγματοποιηθεί με τηλεκπαίδευση, εκτός και αν υπάρξει διαφορετική ενημέρωση από το ΥΠΑΙΘ, την οποία θα σας γνωστοποιήσουμε.

Ο ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΑΧΑΪΑΣ

ΑΝΔΡΕΑΣ ΖΕΡΒΑΣ