Παράταση προθεσμίας της υποβολής νέας δήλωσης προτίμησης για την κάλυψη κενών θέσεων Διευθυντών/ριων σχολικών μονάδων της Διεύθυνσης Δ/θμιας Εκπ/σης Αχαΐας των εγγεγραμμένων στον τελικό ενιαίο αξιολογικό πίνακα επιλογής Δ/ντων/ριών Σχολικών Μονάδων και Ε.Κ. της Δ.Δ.Ε. Αχαΐας που δεν έχουν τοποθετηθεί.

Παρατείνεται μέχρι την Παρασκευή 12 Μαΐου 2023 και ώρα 13:00, η προθεσμία υποβολής Νέας Δήλωσης προτίμησης για την κάλυψη κενών θέσεων Διευθυντών/ριών των παρακάτω σχολικών μονάδων της Διεύθυνσης Δ/θμιας Εκπ/σης Αχαΐας, για τις οποίες δεν υποβλήθηκαν υποψηφιότητες, των εγγεγραμμένων στον τελικό ενιαίο αξιολογικό πίνακα επιλογής Δ/ντων/ριών Σχολικών Μονάδων και Ε.Κ. της Δ.Δ.Ε. Αχαΐας που δεν έχουν τοποθετηθεί:

1. ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΔΑΦΝΗΣ ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ
  2. ΓΕΛ ΔΑΦΝΗΣ ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ
  3. ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΛΕΙΤΟΡΙΑΣ
  4. ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΨΩΦΙΔΑΣ

Οι νέες δηλώσεις προτίμησης, αφού συμπληρωθούν, αποστέλλονται υπογεγραμμένες στη Δ.Δ.Ε. Αχαΐας μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου στο mail@dide.ach.sch.gr,

7433_ΠΑΡΑΤΑΣΗ_ΝΕΑΣ_ΔΗΛΩΣΗΣ_ΠΡΟΤΙΜΗΣΗΣ_954246ΜΤΛΗ-ΨΦΨ_02-05-2023
ΕΝΤΥΠΟ ΝΕΑ ΔΗΛΩΣΗ ΠΡΟΤΙΜΗΣΗΣ

Προκήρυξη εκδήλωσης ενδιαφέροντος διόργάνωσης τριήμερης εκπαιδευτικής επίσκεψης του Γυμνασίου Δάφνης σε Γαλατά- Πόρο- Ύδρα

Ανακοινοποίηση: Προκήρυξη-εκδήλωσης-ενδιαφέροντος-διόργάνωσης-τριήμερης-εκπαιδευτικής-επίσκεψης-του-Γυμνασίου-Δάφνης-σε-Γαλατά-Πόρο-Ύδρα..pdf