ΕΞΕ – 45487 – 2023 – Ορισμός Εξεταστικών Κέντρων Μουσικών Μαθημάτων «Μουσική Εκτέλεση και Ερμηνεία» και «Μουσική Αντίληψη και Γνώση» 2023

Συγχαρητήρια επιστολή του Τοπικού Συμβουλίου Επιλογής Δ.Δ.Ε. Αχαΐας προς νέους Διευθυντές/ντριες.

Η Πρόεδρος του Τοπικού Συμβουλίου Επιλογής Διευθυντών/ντριών Σχολικών Μονάδων και Εργαστηριακών Κέντρων Αχαΐας κ. Πιερρή Ευγενία καθώς και τα μέλη του Συμβουλίου συγχαίρουμε ολόθερμα του νέους Διευθυντές και τις νέες Διευθύντριες και τους ευχόμαστε καλή, επιτυχή και δημιουργική θητεία στην άσκηση των νέων υπηρεσιακών τους καθηκόντων.

Με υγεία και δύναμη να υπηρετήσουν το δύσκολο και πολυσήμαντο έργο τους στον ευαίσθητο χώρο της Εκπαίδευσης με ενσυναίσθηση, παιδαγωγική ευσυνειδησία, αίσθημα δικαίου και υπηρεσιακής συνέπειας προς όφελος των μαθητών/τριών και της σχολικής κοινότητας.

Η Πρόεδρος              Τα  μέλη

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΕΠΙΣΤΟΛΗ ΠΡΟΣ ΤΟΥΣ ΝΕΟΥΣ Δ_ΝΤΕΣ docx