Πρόσκληση για Υποβολή νέας Δήλωσης Προτίμησης σε κενές Θέσεις Σχολικών Μονάδων της ΔΔΕ Αχαΐας των Εγγεγραμμένων στον τελικό ενιαίο αξιολογικό Πίνακα Επιλογής Δ/ντων/ριών Σχολικών Μονάδων και Ε.Κ. της Δ.Δ.Ε. Αχαΐας που δεν έχουν τοποθετηθεί.

Πρόσκληση για υποβολή νέας δήλωσης προτίμησης σε κενές θέσεις σχολικών μονάδων της Διεύθυνσης Δ/θμιας Εκπ/σης Αχαΐας των εγγεγραμμένων στον τελικό ενιαίο αξιολογικό πίνακα επιλογής Δ/ντων/ριών Σχολικών Μονάδων και Ε.Κ. της Δ.Δ.Ε. Αχαΐας που δεν έχουν τοποθετηθεί.

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ 6823/20-04-2023 (ΑΔΑ: 9ΕΡΘ46ΜΤΛΗ-ΤΕΜ)

Καλούμε τους/τις  εγγεγραμμένους/ εγγεγραμμένες υποψηφίους/υποψήφιες Διευθυντές/ Διευθύντριες στον κυρωμένο τελικό αξιολογικό πίνακα επιλογής Διευθυντών Σχολικών Μονάδων της Δ.Δ.Ε. Αχαΐας, που δεν έχουν τοποθετηθεί σε σχολική μονάδα, εφόσον το επιθυμούν και πληρούν τις προβλεπόμενες προϋποθέσεις, να υποβάλουν νέα δήλωση προτίμησης για τοποθέτηση σε κενές θέσεις σχολικών μονάδων Δ.Δ.Ε. Αχαΐας.

Οι νέες δηλώσεις προτίμησης, αφού συμπληρωθούν, αποστέλλονται υπογεγραμμένες στη Δ.Δ.Ε. Αχαΐας μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου στο mail@dide.ach.sch.gr,

από την Παρασκευή 21-04-2023 έως και την Παρασκευή 28-04-2023.

9ΕΡΘ46ΜΤΛΗ-ΤΕΜ_ΝΕΑ ΔΗΛΩΣΗ ΠΡΟΤΙΜΗΣΗΣ

ΕΝΤΥΠΟ ΝΕΑ ΔΗΛΩΣΗ ΠΡΟΤΙΜΗΣΗΣ

Ανακοίνωση πινάκων μορίων οριστικής τοποθέτησης και βελτίωσης.

Ανακοίνωση πινάκων μορίων των αιτήσεων βελτίωσης και οριστικής τοποθέτησης των εκπαιδευτικών αρμοδιότητας Δ.Δ.Ε. Αχαΐας έτους 2022-2023, μετά την εξέταση των ενστάσεων και αιτημάτων διόρθωσης κατηγορίας αίτησης.

Πληροφορίες : 2610 465881

signed_ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ_ΜΟΡΙΑ_ΟΡΙΣΤΙΚΗΣ_ΒΕΛΤΙΩΣΗΣ_ΜΕΤΑ_ΕΝΣΤΑΣΕΩΝ_τελικό