Ανάρτηση επανάληψης στο ορθό του αναπροσαρμοσμένου προσωρινού ενιαίου αξιολογικού πίνακα υποψηφίων Διευθυντών/ντριών Σχολικών Μονάδων και Εργαστηριακών Κέντρων (Ε.Κ.) Δ.Δ.Ε. Αχαΐας.

Σας ενημερώνουμε ότι, επειδή κατά την αποτίμηση κριτηρίων επιλογής Διευθυντών/ντριών Σχολικών Μονάδων και Ε.Κ. Δ.Δ.Ε. Αχαΐας διαπιστώθηκε ότι εκ παραδρομής προσμετρήθηκαν μόρια στα προσόντα υποψηφίων, αναρτάται επανάληψη στο ορθό του αναπροσαρμοσμένου προσωρινού ενιαίου αξιολογικού πίνακα (συνημμένα αρχεία) υποψηφίων Διευθυντών/ντριών Σχολικών Μονάδων και Εργαστηριακών Κέντρων (Ε.Κ.) της Δ.Δ.Ε. Αχαΐας, στον οποίο κατατάσσονται οι δεκτοί/ές υποψήφιοι/ες σύμφωνα με τα κριτήρια επιλογής των περ. α΄ έως γ΄ της παρ. 1 του άρθρου 32 του Ν. 4823/2021.

Συνημμένα:  Επανάληψη στο ορθό του αναμορφωμένου προσωρινού ενιαίου αξιολογικού πίνακα υποψηφίων Διευθυντών/ντριών Σχολικών Μονάδων και Εργαστηριακών Κέντρων (Ε.Κ.) Δ.Δ.Ε. Αχαΐας, σε μορφή excel και pdf signed

Ανακοινοποίηση ΑΝΑΜΟΡΦΩΜΕΝΟΥ ΠΡΟΣΩΡΙΝΟΥ ΕΝΙΑΙΟΥ ΑΞΙΟΛΟΓΙΚΟΥ ΠΙΝΑΚΑΣ ΔΙΕΥΘΥΝΤΩΝ ΔΔΕ ΑΧΑΪΑΣ_signed